jak dojechać gdańsk krynica morska

temat wybrany: jak dojechać gdańsk krynica morska

Jak dojechać z Gdańska do Krynicy Morskiej?

Krynica Morska to miejsce, które od lat przyciąga turystów swoim urokiem i bogactwem atrakcji. Choć położona jest na północnej części Polski, to ciężko oprzeć się jej urokowi i warto ją odwiedzić, gdy tylko będzie możliwość. Aby dotrzeć do Krynicy Morskiej z Gdańska, można skorzystać z różnych metod transportu. Oto kilka porad, które pomogą w planowaniu podróży.

Samochodem

Jeśli dysponujemy samochodem, to najprostszą drogą do Krynicy Morskiej jest autostrada A1, którą należy opuścić na węźle Elbląg Zachód. Następnie, kierujemy się drogą krajową nr 7 w stronę Elbląga, a potem w dalszym ciągu drogą nr 501 do Krynicy Morskiej. Trasa jest bardzo malownicza i ciekawa, dlatego warto zabrać ze sobą aparat fotograficzny, aby uwiecznić piękne krajobrazy.

Pociągiem

Koleją można dojechać do Krynicy Morskiej z Gdańska poprzez przesiadkę w Elblągu. Z Gdańska do Elbląga pociągi kursują bardzo często, a cała trasa trwa około 2-3 godzin. Z Elbląga należy przesiąść się na pociąg relacji Elbląg – Krynica Morska. Trasa jest krótka i trwa około 30 minut.

Autobusem

Do Krynicy Morskiej można również dojechać autobusem. W Gdańsku autobusy kursują z centrum miasta, z dworca PKS oraz z lotniska. Najlepiej wybrać się na dworzec PKS w Gdańsku, z którego odjeżdżają autobusy bezpośrednio do Krynicy Morskiej.

Podsumowując, dojazd z Gdańska do Krynicy Morskiej nie stanowi problemu. Można skorzystać z samochodu, pociągu lub autobusu. Każda z metod transportu ma swoje zalety i wady. Najważniejsze, aby wybrać taką, która będzie dla nas najwygodniejsza i najbardziej opłacalna.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Noclegi przy Browarnej Żyrardów

Nazwa obiektu Noclegi przy Browarnej Żyrardów Nazwa: Noclegi przy Browarnej Miasto  Żyrardów       Opis: Noclegi przy Browarnej – idealne miejsce na wypoczynek w

Noclegi Mosina Mosina

Nazwa obiektu Noclegi Mosina Mosina Nazwa: Noclegi Mosina Miasto  Mosina       Opis: Mosina to urokliwe miasteczko położone w województwie wielkopolskim, które przyciąga turystów

Noclegi Pracownicze Kutno Kutno

Nazwa obiektu Noclegi Pracownicze Kutno Kutno Nazwa: Noclegi Pracownicze Kutno Miasto  Kutno       Opis: Kutno to miasto położone w centralnej Polsce, w województwie

Noclegi Poznań

Nazwa obiektu Noclegi Poznań Nazwa: Noclegi Miasto  Poznań       Opis: Poznań – miasto, które zaskakuje swoją różnorodnością. To tutaj można znaleźć zarówno zabytkowe

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.