jak dojade krynica zdrój

temat wybrany: jak dojade krynica zdrój

Jak dojechać do Krynicy-Zdroju?

Krynica-Zdrój to popularne uzdrowisko, które przyciąga turystów przez cały rok. Aby tam dotrzeć, należy przede wszystkim określić, skąd chcemy się tam udać.

Dojazd samochodem

Jeśli dysponujemy własnym samochodem, najłatwiej będzie dojechać do Krynicy-Zdroju właśnie nim. Z Warszawy możemy wyruszyć autostradą A4 w kierunku Krakowa, a następnie skręcić na drogę krajową nr 75 w kierunku Limanowej. Dalej jedziemy drogą nr 28 przez Nowy Sącz, aż do Krynicy-Zdroju. Warto jednak wcześniej sprawdzić, czy na drodze nie ma utrudnień związanych z remontami czy wypadkami.

Dojazd pociągiem

Krynica-Zdrój ma swoją stację kolejową, więc dojazd pociągiem również jest możliwy. Z Warszawy możemy wybrać się pociągiem w kierunku Krakowa, a następnie przesiąść się na pociąg lub autobus do Nowego Sącza. Stamtąd jedziemy już bezpośrednio do Krynicy-Zdroju. Warto zaplanować wcześniej swoją podróż, sprawdzić rozkłady jazdy oraz ceny biletów.

Dojazd autobusem

Do Krynicy-Zdroju można również dojechać autobusem. Z Warszawy kursują autobusy bezpośrednie, ale również z przesiadką w Krakowie lub Nowym Sączu. Warto wcześniej sprawdzić rozkłady jazdy i ceny biletów.

Podsumowanie

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak dojechać do Krynicy-Zdroju. Każdy wybierze dla siebie najlepszy sposób, zależnie od swoich preferencji i możliwości. Warto jednak pamiętać, że niezależnie od środka transportu, podróż do Krynicy-Zdroju może być miłym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli wybierzemy się tam na wakacje czy weekendowy wypad.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Noclegi przy Browarnej Żyrardów

Nazwa obiektu Noclegi przy Browarnej Żyrardów Nazwa: Noclegi przy Browarnej Miasto  Żyrardów       Opis: Noclegi przy Browarnej – idealne miejsce na wypoczynek w

Noclegi Mosina Mosina

Nazwa obiektu Noclegi Mosina Mosina Nazwa: Noclegi Mosina Miasto  Mosina       Opis: Mosina to urokliwe miasteczko położone w województwie wielkopolskim, które przyciąga turystów

Noclegi Pracownicze Kutno Kutno

Nazwa obiektu Noclegi Pracownicze Kutno Kutno Nazwa: Noclegi Pracownicze Kutno Miasto  Kutno       Opis: Kutno to miasto położone w centralnej Polsce, w województwie

Noclegi Poznań

Nazwa obiektu Noclegi Poznań Nazwa: Noclegi Miasto  Poznań       Opis: Poznań – miasto, które zaskakuje swoją różnorodnością. To tutaj można znaleźć zarówno zabytkowe

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.