dlaczego hotel forum został zamknięty

temat wybrany: dlaczego hotel forum został zamknięty

Dlaczego Hotel Forum został zamknięty?

Hotel Forum to jeden z najbardziej znanych hoteli w Warszawie, który przez lata był symbolem luksusu i prestiżu. Niestety, w ostatnim czasie hotel przestał spełniać wymogi bezpieczeństwa i został zamknięty.

Przyczyną zamknięcia Hotelu Forum było stwierdzenie wad konstrukcyjnych oraz braku przeprowadzonych przez wiele lat niezbędnych prac modernizacyjnych. W przeszłości hotel przeszedł kilka remontów, ale ostatnie prace modernizacyjne miały miejsce w latach 90-tych, co w dzisiejszych czasach nie jest wystarczające.

Niezwykle ważną rolę w zamknięciu Hotelu Forum odegrał również fakt, że budynek ten ma już ponad 40 lat, co skutkuje naturalnym zużyciem i degradacją. Wszystko to wpłynęło na decyzję właścicieli, którzy postanowili zamknąć hotel, aby zająć się jego remontem.

Remont Hotelu Forum planowany jest na najbliższe lata. Właściciele hotelu zapewniają, że po modernizacji to nadal będzie miejsce pełne luksusu i elegancji, ale przede wszystkim bezpieczne dla swoich gości.

Warto zaznaczyć, że zamknięcie Hotelu Forum nie oznacza, że wszyscy jego pracownicy stracili pracę. Właściciele zadbali o to, aby zatrudnienie znalazły osoby pracujące w hotelowej recepcji oraz administracji.

Podsumowując, zamknięcie Hotelu Forum było konieczne z powodu stwierdzonych wad konstrukcyjnych oraz braku przeprowadzonych prac modernizacyjnych. Remont hotelu planowany jest na najbliższe lata, a po jego zakończeniu hotel będzie nadal symbolem luksusu i elegancji, ale przede wszystkim – bezpieczeństwa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Noclegi przy Browarnej Żyrardów

Nazwa obiektu Noclegi przy Browarnej Żyrardów Nazwa: Noclegi przy Browarnej Miasto  Żyrardów       Opis: Noclegi przy Browarnej – idealne miejsce na wypoczynek w

Noclegi Mosina Mosina

Nazwa obiektu Noclegi Mosina Mosina Nazwa: Noclegi Mosina Miasto  Mosina       Opis: Mosina to urokliwe miasteczko położone w województwie wielkopolskim, które przyciąga turystów

Noclegi Pracownicze Kutno Kutno

Nazwa obiektu Noclegi Pracownicze Kutno Kutno Nazwa: Noclegi Pracownicze Kutno Miasto  Kutno       Opis: Kutno to miasto położone w centralnej Polsce, w województwie

Noclegi Poznań

Nazwa obiektu Noclegi Poznań Nazwa: Noclegi Miasto  Poznań       Opis: Poznań – miasto, które zaskakuje swoją różnorodnością. To tutaj można znaleźć zarówno zabytkowe

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.